Sdělení - provoz ZŠ a MŠ  od středy 18. 9. 2024

Ředitelka školy sděluje, že základní i mateřská škola bude od středy 18. 9. 2024 PLNĚ V PROVOZU.

Sdělení - provoz školy v úterý 17. 9. 2024

MATEŘSKÁ ŠKOLA
Ředitelka školy sděluje, že z důvodu uzavření školní jídelny i v úterý 17. 9. 2024 bude mateřská škola uzavřena.

Základní škola nabízí rodičům možnost hlídání žáků od 8:00 hod. do 15:30 hod.
Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         budete-li chtít využít tuto možnost, napište mi, prosím, tuto informaci do e-mailu: naklja@seznam.cz
Děkuji.
Poznámka:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Vzhledem k tomu, že nebude školní jídelna vařit, vybavte příp. děti větší svačinou.

Sdělení

Ředitelství školy sděluje, že základní škola i mateřská škola zůstávají v pondělí 16. 9. 2024  v provozu.
V případě, že by došlo ke změně, např. uzavření školní jídelny, budeme rodiče kontaktovat.

Mgr. Jana Nakládalová, řed. školy

ZMĚNA ÚPLATY ZA MATEŘSKOU ŠKOLU OD 1. 9. 2024

od 1. 9. 2024 dochází v souvislosti s novelou § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, ke změnám pravidel při stanovování úplaty v mateřských školách, školních družinách a školních klubech zřizovaných státem, krajem, obcí nebo svazkem obcí.

Nově se maximální výše úplaty odvíjí od výše minimální měsíční mzdy stanovené nařízením vlády č. 567/2006 Sb., upravujícím minimální mzdu.                                                                      Na základě této novely bude nově stanovovat výši úplaty zřizovatel.

Úplata za mateřskou školu na školní rok 2024/2025 je stanovena zřizovatelem pro každé dítě na 400 Kč / měsíc.