Sdělení - provoz ZŠ a MŠ  od středy 18. 9. 2024

Ředitelka školy sděluje, že základní i mateřská škola bude od středy 18. 9. 2024 PLNĚ V PROVOZU.

Mgr. Jana Nakládalová, ředitelka školy

Sdělení - provoz školy v úterý 17. 9. 2024

Základní škola nabízí rodičům možnost hlídání žáků od 8:00 hod. do 15:30 hod.
Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         budete-li chtít využít tuto možnost, napište mi, prosím, tuto informaci do e-mailu: naklja@seznam.cz
Děkuji.
Poznámka:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Vzhledem k tomu, že nebude školní jídelna vařit, vybavte příp. děti větší svačinou.

MATEŘSKÁ ŠKOLA
Ředitelka školy sděluje, že z důvodu uzavření školní jídelny  v úterý 17. 9. 2024 bude mateřská škola uzavřena.

Mgr. Jana Nakládalová, ředitelka školy

Sdělení

Ředitelství školy sděluje, že základní škola i mateřská škola zůstávají v pondělí 16. 9. 2024 v provozu.
V případě, že by došlo ke změně, např. uzavření školní jídelny, budeme rodiče kontaktovat.

Mgr. Jana Nakládalová, řed. školy

Zahájení školního roku 2024/2025

Školní rok bude zahájen:
KDY:  pondělí 2. 9. 2024 v 8:00 hod.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Pravděpod. ukončení vč. předání učebnic bude v 9:00 hod.)
KDE:  II. třída (3., 4. a 5. roč.) v 1. poschodí budovy školy
Žáci si donesou školní aktovky na učebnice a pracovní sešity, které ve škole dostanou. Dále obdrží informace ke školnímu rozvrhu a dokumenty k vyplnění zákonnými zástupci - nabídku kroužků, plnou moc zákon. zástupců o vyzvedávání dítěte ze školy jinou osobou než zákonnými zástupci (novou či k aktualizaci), přílohu k přihlášce do školní družiny na škol. rok 2024/2025 (jedná se o upřesnění času odchodu dítěte ze ŠD a zda bude ocházet samo či s doprovodem), atd.
Vážení rodiče, dokumenty předané žákům k vyplnění vraťte, prosím, zpět škole následující den. Děkujeme.
ŠKOLNÍ DRUŽINA:
  • Všichni žáci, kteří podali včas přihlášku do školní družiny jsou přijati.
  • V případě, že žáci zůstávají po zahájení škol. roku ve školní družině, předají paní vychovatelce písemné sdělení zákonných zástupců, kdy mají ze ŠD odejít (odcházejí-li sami).
DALŠÍ INFORMACE:
  • Školní stravování - přihlašování, odhlašování a platbu za oběd žáka si zajišťují zákonní zástupci ve školní jídelně sami. Více informací viz sekce "Základní škola - stravování."
  • Seznamy školních potřeb pro jednotlivé ročníky jsou uvedeny v sekci "Základní škola - seznam školních potřeb."
  • Žáci si mohou již zakoupené školní pomůcky a sešity ponechat první den ve škole nebo je donesou druhý den. Sešity, prosím, nepodepisujte! ... budeme podepisovat ve škole včetně zapůjčených učebnic a pracovních sešitů. U ostatních školních pomůcek je jejich podepsání/označení žádoucí z důvodu poznání, komu patří.
Těšíme se na vás.