duben 2023

Kdy:                    25. 4.  2023

Kde:                    ZŠ Nasobůrky / 1. patro - třída 3. - 5. ročníku /

V kolik:               16 : 30 hod.

Zápis do 1. ročníku 18 . 4 . 2023 viz leták níže

Plavecký výcvik  - INFORMACE

KDY:                                    17.4., 24.4., 15.5, 22.5., 29.5.,  5.6., 12.6., 19.6., 26.6.,

Náhrada za 10 hod. bude stanovena po zahájení kurzu.

V KOLIK:                             11:00 – 12:30 hod.

KDE:                                     bazén ZŠ Vítězná, Litovel

CENA:                                  1.+ 4.+ 5. roč.  1200,- Kč (1100,- Kč .. pl. výcvik + doprava 100,- Kč)

2.+ 3. roč.        …0,- Kč( pl. Výcvik včetně dopravy dotuje MŠMT)

V případě zvýšení ceny dopravy, bychom další částku vybrali dodatečně.

DOPRAVA:                           linkovým autobusem tam i zpět

PŘEDPOKL. NÁVRAT:        do 13:30 hod., ke škole

Cenu za plavání prosím uhraďte nejpozději do 12. 4. 2023

Děkujeme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VZÍT S SEBOU:    plavky, ručník, mýdlo (na umytí před vstupem do bazénu), malou  svačinku, pití

NEBRAT S SEBOU:     cenné věci (mobil, hodinky, řetízky, naušnice …)

Poznámka:  Děti, které budou řádně omluveny z důvodu např. nachlazení, apod. a pojedou na bazén, musí mít převlečení (tričko, kraťasy). U bazénu nelze pobývat v civilním oblečení!

pokud budete chtít, aby Vaše dítě odešlo po dojezdu z plavání na autobus či domů dříve, než má zapsáno v zápisním lístku do škol. družiny, příp. zůstalo v Litovli, .. je nutná písemná omluvenka! Bez ní není možné Vaši ratolest uvolnit. Děkujeme.

UPOZORNĚNÍ PLAVECKÉ ŠKOLY:

V případě nemoci dítěte nelze peníze vracet.

plakát zápis