květen 2024

Oslava ke Dni matek

Kdy:                  v úterý 7. května 2024

Kde:                  v budově školy

V kolik:             od 16 : 00 hod. - 18 : 00 hod.

Poznámka:      čeká na Vás krátké vystoupení dětí ZŠ a MŠ a následně společné vyrábění.

Zároveň prosíme maminky, babičky..... o pomoc při zajištění občerstvení, slané i sladké pečivo vítáno (ať můžeme mlsat u kávičky či čaje).

Fotografování

Kdy:          15. 5. 2024, 10:00 h.

Kde:           ZŠ a MŠ Nasobůrky

Cena:         společná forografie - 30,- Kč  rozměry 13 x 24,    jednotlivec - 15 Kč rozměry 10 x15                                                                                                      -

Žádáme rodiče, aby svému dítěti zapsali do deníčku nebo na lísteček, s kým se může fotografovat, příp. kolikrát.  U fofografování jednotlivce napište, kolik kusů fotografií požadujete zhotovit. V případě, že písemnou informaci neobdržíme, bude dítě vyfoceno pouze na společné fotografii. Na ústní vzkazy, příp. aktuální požadavky dětí nebude brán zřetel.  Chceme tak předejít situaci, kdy se dítě vyfotografuje bez vědomí rodičů s více dětmi a rodiče pak musí tyto  fotografie uhradit. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

DOPRAVNÍ  VÝCHOVA - 4. - 5. ročník

Kdy:                  ve středu 22. května 2024

Kde:                  dopravní hřiště Litovel

V kolik:             7 : 15 hod. , předpokládaný návrat 11: 00 bhod.

S sebou:          Děti si vezmou batoh, svačinu, pití,  helmu na kolo, pláštěnku, 12 Kč na autobus a kapesné dle uvážení.

Poznámka:      Děti si vezmou učební pomůcky n pátou vyučovací hodinu, které si mohou nechat ve škole.

V případě pěkného počasí půjdeme do Litovle pěšky,  v případě deště pojedeme autobusem.